KLİMA SERVİSİ

Klima Servisi

Klima Servisi olarak, tüm klima modelleri için profesyonel bakım, onarım, ve teknik destek sunuyoruz. Klima seçerken dikkatlice incelediğiniz gibi, seçtiğiniz klimanın verimli, sorunsuz ve sağlıklı bir kullanımı için servis hizmetleri önemlidir.

Ekip arkadaşlarımız, sürekli olarak güncellenen teknik eğitimler ve seminerler ile uzmanlaşır. Bu sayede, sürekli yenilenen ve gelişen klima teknolojilerini anında anlar ve cihazlarınızın periyodik bakım ve onarımlarını en üst düzeyde gerçekleştirirler. Tüm servis araçlarımız, en son teknolojiye sahip bakım ve onarım ekipmanları ile donatılmıştır. Ayrıca, değiştirilen yedek parçalarımız orijinaldir ve 1 yıl garantilidir.

Yılların verdiği tecrübe ile klimalarınız için klima servisi, klima montajı, klima bakımı hizmetleri sunmaktayız. Gezici mobil servis ağımız sayesinde Esenler ilçesinin tüm mahallelerine hızlı hizmet sunuyoruz. Firmamızı 7/24 arayarak klimanız için servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışması için düzenli bakım gereklidir. Bu bakım işlemleri, filtre temizliği, fanların kontrolü, gaz basıncı ölçümü, gerekirse gaz eklemesi gibi işlemleri içerir.

Klima cihazlarında oluşabilen sıkça rastlanan arızalar arasında fan motor sorunları, gaz kaçakları, sızıntılar ve elektriksel arızalar yer alır. Klima servisi, bu arızaları hızlıca teşhis eder ve gerekli onarımları yaparak cihazınızın tekrar sorunsuz çalışmasını sağlar. Son olarak, klima servisi yeni bir klima cihazının doğru kurulumunu da yapabilir. Doğru kurulum, cihazınızın daha verimli çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

  • Klimanın Fan Motoru Çalışıyor Ne Soğutuyor Ne De Isıtıyor
  • Klima Ekovatı ( Kompresör ) Kalkış Yapmıyor Termik Attırıyor
  • Klima Çalışıyor Fakat Isıtma ve Soğutma Yapmıyor
  • Klima Sigorta Attırıyor
  • Klima Sesli Çalışıyor
  • Klima Çalışmıyor
  • Klima Gazı Eksikliği
  • Klima çalışıyor fakat sürekli verdiği havayı kesiyor

Bizlere Haftanın 7 Gün 24 Saati Ulaşabilirsiniz!
ÇAĞRI MERKEZİSERVİS KAYIT