BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

Firmamız, Esenler'in tüm mahallelerine servis, onarım ve bakım hizmeti sunmak üzere 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay için internet sitemizdeki sayfalarımızı ziyaret edebilir ve bize ulaşmak için çağrı merkezi numaralarımızı arayabilirsiniz.

Sektördeki uzun yıllara dayalı deneyimimiz ve uzmanlığımızla beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Esenler'in tüm bölgelerine ulaşan mobil servis ağımızla haftanın 7 günü, 24 saat hizmet vermekteyiz. Ürünleriniz için servis taleplerinizi her zaman bize iletebilirsiniz ve servis sonrası değiştirilen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Müşteri dostu ekonomik çözümler sunarak bütçenize katkı sağlıyoruz. Ödeme kolaylıkları sunan firmamız ayrıca kapıda ödeme seçeneği de sunmaktadır.

Çağrı merkezimiz, 444 38 08 numaralı telefonumuzla size hizmet vermek için hazır bekliyor. Ürünlerinizde yaşadığınız sorunları paylaşabilir ve servis kaydı oluşturarak size en yakın mobil servis ekiplerini yönlendirebilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız, 7/24 sizlere yardımcı olmaktadır. Servis, bakım ve onarım hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Orijinal yedek parçalarımıza 1 yıl garanti veriyoruz.


Bizlere Haftanın 7 Gün 24 Saati Ulaşabilirsiniz!
ÇAĞRI MERKEZİSERVİS KAYIT