FIRIN SERVİSİ

Fırın Servisi

Fırın servisi olarak, Esenler genelinde uzun yıllara dayanan deneyimimizle bakım, onarım, arıza giderme, tamir ve teknik destek hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmetler için 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi sağlamaktayız. Ayrıca, orijinal yedek parçalar ve aksesuarlar konusunda da hizmet sunmaktayız, böylece fırınlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için gereken her şeyi temin edebilirsiniz. Esenler ilçesinin tüm mahallelerine gezici servis hizmeti sunuyoruz, bu sayede hızlı ve etkili bir şekilde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Çağrı merkezimiz, 444 38 08 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşarak, deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza ürünlerinizle ilgili sorunlarınızı iletebilir ve servis kaydınızı oluşturarak size en yakın mobil servis ekibimizin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz size 7/24 hizmet vermektedir ve servis, bakım ve onarım konularında size yardımcı olmak için hazır beklemektedir. Ayrıca, değiştirilen orijinal yedek parçalarda sunduğumuz 1 yıl garanti ile sizlere ek bir güvence sunuyoruz.

Fırınlar, evlerimizin vazgeçilmez bir parçasıdır ve doğru kullanıldığında uzun yıllar hizmet verebilirler. Fakat, fırınlar da bakım ve düzenli servis hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. İşte bu nedenle fırınlarınızın ömrünü uzatmanın yolları ve neden fırın servisi hizmetlerinin önemli olduğu hakkında bazı bilgiler.

Fırın Tamiri: Kendi Kendinize Yapmak Yerine Uzmanı Arayın
Fırınlar karmaşık cihazlardır ve kendi kendine tamir etmeye çalışmak ciddi sorunlara yol açabilir. Bu nedenle herhangi bir tamir işlemi yapmadan önce uzman bir fırın servisi teknisyeni çağırmanız önemlidir. Bu, güvenliğiniz ve fırının uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

  • Cihaz çalışmıyorsa: Fırının fişi çekilmiş, sigorta atmış olabilir. Saatli modellerde ise, saat ayarlanmamış olabilir.
  • Fırın Isıtmıyorsa: Fırın ısıtıcı kumanda düğmesi ile sıcaklık ayarı yapılmamış olabilir.
  • İç Aydınlatma Lambası Yanmıyorsa: Elektriklerin olup olmadığını kontrol edin. Lambanın arızalı olup olmadığını kontrol edin. Arızalı ise servis çağırın.
  • Alt - üst kısım eşit pişirmiyorsa: Kullanım kılavuzuna göre raf konumlarını, pişirme süresi ve sıcaklık değerlerini kontrol edin.

Bizlere Haftanın 7 Gün 24 Saati Ulaşabilirsiniz!
ÇAĞRI MERKEZİSERVİS KAYIT